MUĞLA HABERLERİ

Ensar Vakfından Vali Amir Çiçek’e Ziyaret

IHA
28.10.2015 - 09:54Son Güncelleme :

ENSAR VAKFI ESKİ VE YENİ YÖNETİMİ VALİ AMİR ÇİÇEK'İZ ZİYARET ETTİ.

IHA

Ensar Vakfı Genel Müdürü Hüseyin Kader, Teşkilatlanma ve Organize Müdürü Fatih Yıldız, Ensar Vakfı Marmaris Şube Başkanı Turan Şahin ile Ensar Vakfı Muğla Şube Kurucusu Cavit Okur’dan oluşan bir heyet Vali Amir Çiçek’e nezaket ziyaretinde bulundu.
Valilik makamında gerçekleşen ziyarette Ensar Vakfı Genel Müdürü Hüseyin Kader; insani değerlere bağlı bir nesil yetiştirmek amacıyla, nitelikli akademik çalışma ve sürekli proje geliştirerek, özellikle gençler olmak üzere toplumun tüm sosyal katmanlarına eğitim, yayın, organizasyon faaliyetleri ile hizmet sunan bir vakıf olduklarını belirtti.
Gerçekleşen ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden Vali Amir Çiçek başta ilimiz olmak üzere ülkemizde vermiş oldukları hizmetlerden dolayı ve gösterdikleri nezaketten dolayı teşekkür etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Muğla haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Muğla ilinden Ensar Vakfından Vali Amir Çiçek’e Ziyaret hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 09 54’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ensar Vakfından Vali Amir Çiçek’e Ziyaret haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı