Ege Haberleri

EGE

  Engin duygulandı

  Elif DEMİRCİ / İZMİR, (DHA)
  04 Ağustos 2012 - 00:00Son Güncelleme : 03 Ağustos 2012 - 12:34

  80 yaşındaki Mehmet Çetinkaya, mahallesini ziyaret eden CHP İzmir İl Başkanı Ali Engin'den çöpçüler için süpürge ve teneke kutularını koymaları için yer talep etti.

  Bayraklı'da 80 yaşındaki Mehmet Çetinkaya, mahallesini ziyaret eden CHP İzmir İl Başkanı Ali Engin'den dinlenirken çöpçülerin süpürge ve teneke kutularını koymaları için yer talep etti. Kendisinden genelde iş istenen Engin, bu talep karşısında duygulandığını söyledi.

  CHP İzmir İl Başkanı Ali Engin, Bayraklı Belediyesi'nin iftar çadırında vatandaşlarla yemek yedikten sonra dolaştığı Gümüşpala Mahallesi'nde yanına gelen 80 yaşındaki Mehmet Çetinkaya'nın talebinden çok etkilendiğini söyledi. Çetinkaya, Engin'den parkları temizleyen sokak çöpçülerinin dinlenirken süpürge, kazma ve küreklerini koymaları için uygun bir yer istedi. İl Başkanı Engin, bu talepten çok etkilendiğini belirterek, “Amcamız, ‘sizden bir şey istiyorum' deyince iş talebi olduğunu düşündüm ancak o kadar duyarlı biri ki çöpçülerin dinlenirken iş malzemelerini koyabilmeleri için uygun bir yer yapılmasını rica etti. Bu talep beni hem çok şaşırttı hem de çok sevindirdi. Belediyemiz en kısa zamanda sorunu çözecek” dedi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı