« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Engin Baytar yuvaya mı dönüyor

Trabzonspor’a 1.1 milyon Euro kazandırarak G.Saray’a giden Engin’in bonservisi elinde bulunuyor. Oyuncuya camia da sıcak bakarken son söz için Akçay’ın kararı bekleniyor.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

TRABZONSPOR’un transfer gündeminde yer alan Engin Baytar, tekrar bordo mavili formayı giymek istiyor. G.Saray’la sözleşmesi sona eren futbolcuyla bir ön görüşme yapıldığı ve Baytar’ın Trabzon’a gelmeyi çok istediği belirtildi. Ancak Engin Baytar’ın, Trabzonspor’dan kendi isteğiyle ayrılıp GSaray’a gitmesi nedeniyle bir kısım taraftar bu geri dönüşe pek sıcak bakmadığı biliniyor. Ama camiada hakim görüş oyuncunun takıma güç katacağı yönünde. Bu arada G.Saray’ın da Engin’in sözleşmesini uzatmak istediği belirtildi.

Mustafa Reşit Akçay’ın yardımcılığını yapacak olan Hami Mandıralı, Arjantinli futbolcu Gustavo Colman’ın takımda kalmasına sıcak bakmıyor. Hami, bordo mavili takıma geri dönüşle ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Fatih beni aradı ve ‘Seni aramızda görmek istiyoruz’ dedi. Uzun zamandır böyle bir teklif bekliyordum ve ‘Gurur duyarım’ dedim. Ben sahada, Fatih saha dışında olacak. O benim kardeşim. Colman’ın takımda kalıp kalmaması yönünde bana fikir sorulursa benim cevabım olumsuz olur” dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz