OSMANİYE HABERLERİ

Engelli ve işsizlere İŞKUR desteği

DHA
31.03.2017 - 13:12Son Güncelleme :
DHA

OSMANİYE'de engelli ve işsiz bireylere Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) Osmaniye İl Müdürlüğü'nün çalışmaları ile iş bulundu.
İl Müdürü Ahmet Altunkaynak ile Müdür Yardımcısı Hacı Akkoyun, Şube Müdürü Deniz Aydın, iş ve meslek danışmanları Gülşah Karalar, İbrahim Öksüz, Hasan Ayhan ve İsmail Hakkı Cumhur ev ziyaretleri gerçekleştirdi. Ziyaretler kapsamında Kurtuluş Mahallesi'nde oturan ve annesi kanser hastası olan engelli Hakan Toprak'a iş bulundu. Toprakkale Tepe Mahallesi'nde oturan Şahin Gönül de toplum yararına program kapsamında geçici olarak işe yerleştirildi. Her iki vatandaş İşkur yetkililerine iş bulmalarında yardımcı oldukları için teşekkür etti.

İbrahim EMÜL/OSMANİYE, (DHA)
FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Osmaniye haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Osmaniye ilinden Engelli ve işsizlere İŞKUR desteği hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2017 tarihinde saat 13 12’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Engelli ve işsizlere İŞKUR desteği haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı