KIRŞEHİR HABERLERİ

Engelli Sporcuya Sinema Etkinliği

IHA
27.10.2015 - 10:41Son Güncelleme :

proje kapsamında engelli sporcular aileleri ile birlikte sinema etkinliği düzenledi.

IHA

Gençlik Merkezi tarafından ’Spor Engel Tanımaz’ projesi kapsamında engelli sporcular aileleri ile birlikte sinema etkinliğine katıldı.
EDES programı tarafından desteklenen ’Spor Engel Tanımaz’ projesi kapsamında engelli sporcular ve aileleri moral ve motivasyon amaçlı sinema etkinliği düzenledi. Sporcular ve aileleri sinema etkinliği ile birlikte hem projenin gelişimine katkı sunup hem de ailelerin çocukları ile birlikte unutulmaz biran geçirmeleri sağlanırken Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürü Şaban Güneş, projede emeği geçenlerin büyük bir işe Kırşehir’de imza attıklarını söyledi.
Gerçekleşen sinema etkinliğinin ardından hatıra fotoğrafı çekilirken sporcular antremanlarını tamamlamak için Ahi Stadyumuna geçiş yaptı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kırşehir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kırşehir ilinden Engelli Sporcuya Sinema Etkinliği hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 10 41’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Engelli Sporcuya Sinema Etkinliği haberi güncellenecektir.

KIRŞEHİR İLÇELERİ

Sayfa Başı