Ege Haberleri

EGE

  Engelli rampaları denetlenecek

  İlker KILIÇASLAN/MANİSA,(DHA)
  28 Ağustos 2012 - 10:27Son Güncelleme : 28 Ağustos 2012 - 10:27

  Manisa Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü'nün, engelli rampaları önlerinde araç park edilmesi sorununa kökten çözüm bulmak için çalışma başlatıldı. Valilik oluruyla başlatılacak çalışma kapsamında, engelli rampalarını sürekli denetleyen bir ekip oluşturuldu.

  Manisa Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü, engelli rampaları önlerinde araç park edilmesi sorununa kökten çözüm bulmak için kolları sıvadı. Kent içindeki engelli rampalarının önlerine araçların park edilmesinin önlenmesini amaçlayan Manisa Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü, valilik oluruyla, bir denetleme ekibi oluşturdu.
  Manisa İl Emniyet Müdürü Yunus Çetin, engelli rampalarının önlerine araçların park edildiği yolunda yoğun şikayetler aldıklarını belirterek, “Belediyemiz kent merkezinde engellilerin mağdur olmaması konusunda gerekli altyapı hizmetini veriyor. Kaldırımlara engelli rampaları koyuyor. Ayrıca bu rampaların önünde engelli işaretleri çiziyor. Buna karşın rampaların önlerine araçlar park ediyor. Soruna kökten çözüm getirmek için özel bir ekip oluşturduk. Bu ekibimiz sadece engelli rampalarını kontrol edecek ve park eden araç sahiplerine uyarı yapılmadan para cezası kesilecek” dedi.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı