Türkiye'nin en iyi köşe yazarları en güzel köşe yazıları ile Hürriyet'te! Usta yazarlar ve gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin.

Enfraruj

Shakira ve Lopez buraya gelir mi?

MURAT Varol. Bu köşeyi takip edenlerin yakından tanıdığı bir isim. Ally Eğlence Merkezi'nin genç patronu. Önceki gün Hürriyet Akdeniz'de yayınlanan bir haberde; Ally'nin yaz sezonunda dünyanın yakından tanıdığı iki ismi Antalya'ya getireceği yazıyordu. Shakira ve Jennifer Lopez.

Haber, geniş yankı uyandırdı.

O gün Antalya'daki pek çok kişi, Shakira ve Lopez'in Antalya'ya gelmesinin mümkün olup olmadığını tartıştı.

Konser tarihi tam olarak netleşmemiş fakat Temmuz ayı olarak açıklanmıştı. Gerçekten Lübnan asıllı Kolombiyalı şarkıcı Shakira ile Meksikalı sanatçı Lopez, Antalya'ya gelir miydi?

Daha açık yazmak gerekirse; Murat Varol, bu iki sanatçıyı getirebilir miydi? Bence getirir...

NASIL GETİRİR?

Hemen gerekçelerini sıralayalım.

Genç işadamı Varol'un kafasında böyle bir fikir olduğunu çok önceden biliyordum.

1999 yılında görüştüğümüzde Shakira'yı mutlaka Antalya'ya getireceğini söylüyordu. Bunun için ilk girişimi yılbaşı gecesi için yaptı. Milenyuma gireceğimiz gece Shakira'yı Talya Convention Center'de çıkarmak istedi. Bunun için yaptığı girişimlerde ilk olumlu sonuçları almıştı. Ancak son anda Shakira'nın yeni bin yıla memleketinde gireceğini açıklamasıyla bu proje askıya alındı.

Varol, şimdi idealindeki bu ismin yanına dünyanın tanıdığı bir ünlüyü daha ekledi. Jennifer Lopez. Bu iki sanatçıyı Antalya'nın tarihi semti Kaleiçi'nin surları arasında sahneye çıkartacak ve sadece Kaleiçi'ni değil Türkiye'yi sallayacaktı.

SÖYLEDİĞİNİ YAPAR

Murat Varol, geçen yıl yaz sezonunda Türkiye'nin starlarının yeraldığı 30 konser düzenleyeceğini açıkladı ve bunu gerçekleştirdi. Antalya, o konserlerle müziğe doydu.

Ardından Talya Otel'de özel günler için paket program hazırlayacağını söyledi ve bu sözünü de yerine getirdi.

Bunların yanında küçük şeyleri yazmıyorum. Yapacağını açıklayıp da yapamadığı bir şey olmadı. Zaten, yapamayacağı şeyi kesinlikle açıklamaz. Söylediklerini de yapar.

Bence onun gibi başarılı bir patronun eğlence dünyasındaki iş yaşamına Antalya'da devam etmesi büyük bir kazanç.

Shakira ile Jennifer Lopez, Antalya'ya gelecektir.

Varol'u yakından tanıyan biri olarak buna inanıyorum.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI