Türkiye'nin en iyi köşe yazarları en güzel köşe yazıları ile Hürriyet'te! Usta yazarlar ve gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin.

‘‘Enfraruj’’

Cem'ler birarada

ANTALYA'nın, gözde eğlence mekanlarındaki, ünlü sanatçı modası devam ediyor. Bu akım, aynı zamanda İstanbul sosyetesini de kente yöneltti. Geçtiğimiz hafta Rober Hatemo'nun sahne aldığı Kervansaray, Türkçe'de bu hafta Çıtır Kızlar vardı.

Sezen Aksu'nun eski sevgilisi Cem Baba, organizatör Aykut Kutluer, Vahit Tansoy ve Sibel Gül, eğlence turuna Çıtır Kızlar'la başladı. Bir süre burada eğlenen grup, daha sonra Dedikodulu'ya, Demet Akalın'ı izlemeye geldi.

Demet'in son gecede sahne keyfi de yerindeydi. Meyhanenin ünlü konukları da eğlenceye ısınmıştı. Medyum Keto ve arkadaşları, Mithat Berberoğlu, Suat Savran, Seçkin Aydın, Serkan Tuzcu, Yüksel Çakıroğlu eğlenceye erken başlamıştı. İlerleyen saatlerde, Cem Baba'nın grubu da katılınca eğlencede kare tamamlandı diye düşünenler oldu.

NOSTALJİ SEVENLERE

Ama çok geçmeden yanıldıklarını anladılar. Cem Özer ve Şebnem Dönmez eksikti. Cem Baba ile biraraya gelen Özer, içerideki atmosferi bir anda değiştirdi. Sahneye çıktı ve anlattığı fıkralarla konuklara kahkaha tufanı yaşattı.

Uzun süredir ortalarda görünmeyen Cemal Öner de, renkli gecenin finalindeki yerini aldı. Demet Akalın'ın son kez sahne aldığı Dedikodulu Meyhane, eğlence yüklü bir geceyi de böylece geride bıraktı.

Meyhanede bundan böyle her gece, İstanbul Dedikodulu'dan transfer olan Ozan sahne alacak. Sesi ve sahnesi iyi bir sanatçı. Çarşamba geceleri de Dr. Bilal, Dedikodulu'nun konuğu...

Bir de, Kaleiçi'ndeki Cece Bar'da Alpay ile Nostolji Geceleri start aldı. Her salı Alpay hayranları Cece'de buluşuyor. Nostalji sevenlere duyurulur.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI