Türkiye'nin en iyi köşe yazarları en güzel köşe yazıları ile Hürriyet'te! Usta yazarlar ve gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin.

‘‘Enfraruj’’

Bayram eğlencesi

ANTALYA'da eğlence dünyası, şeker gibi bir bayramın ardından normale döndü. Bayram süresince eğlence mekanları dolup taştı. Ramazan ayı süresince yaprak kımıldamayan mekanlar, binlerce tatilciyi eğlendirdi.

Talya Club-Ally işbirliğindeki bayram konserinde Sertab Erener, Serdar Ortaç ve Gülşen sahne aldı. İlk gece Ozan Doğulu, programın konukları arasındaydı. Ozan, Sertab'ın menajeri Didem ile aynı masayı paylaştı. Pozitif'in genç patronu Haluk Özsevim de Talya'yı tercih edenler arasındaydı.

SERDAR SALLADI

Aynı gece Royal Resort'ta Coşkun Sabah çıktı. Royal'ın bir gece sonraki sanatçısı Gülben Ergen oldu. 1999'a damgasını vuran Ergen, hem iş hem de tatil yaptı. Üçüncü bayram gecesi ise Nadide Sultan, konukları coşturdu. Talya'nın ikinci gece programında ise Serdar Ortaç sahne aldı. Serdar, Antalya'yı adeta salladı.

İkinci gün Topkapı Palace'de Ayşegül Aldinç vardı. Duyduğuma göre seksi sanatçı Aldinç'in programı beklenen ilgiyi görmemiş. (Şaşırmadım. Otel yönetimi davet ettiği konukları sille tokat kapı dışına çıkarırsa sonuç böyle olur. Ayşegül söyler, Rus turistler de oynar)

EN İYİ PROGRAM

Bana göre bayramın en renkli programını Kervansaray yaptı. Bünyesindeki Türkçe Bar'da genç popçu Cenk Eren'i sahneye çıkardı. Antalya sahnelerinden İstanbul'a transfer olan Eren, dostlarıyla Türkçe'de buluştu.

Antalya sosyetesi bayram eğlencesi için Cenk Eren'e koştu. Doğrusunu isterseniz Eren'in bu kadar hayranı olduğunu bilmiyordum. Sahnesi iyi olan Cenk, bir ay boyunca eğlenceye susayan Antalyalıların bu hasretine son verdi. Bar, tıklım tıklımdı. Eğlence ise tam gaz. Cenk sahnede, konuklar ayakta, eller havada... İşte eğlence bu.

X
YAZARIN DİĞER YAZILARI