« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Enes Kanter'den yine alaycı tweet

12 Dev Adam'ın çok kötü bir performans göstererek grup aşamasında turnuvadan elenmesinin ardından, NBA'de forma giyen Enes Kanter'den bir alaycı tepki daha geldi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

NBA'de Utah Jazz forması giyen Enes Kanter, Türkiye'nin Rusya yenilgisinin ardından tıpki Yunanistan mağlubiyetimizde olduğu gibi, alaycı tweet'leri ile yine adeta Türk sporseverleri ve vatandaşları çılgına çevirdi.

ENES KANTER'DEN ÇILDIRTAN TWEET: HAHAHAAA

Twitter hesabından, Türkiye'nin elenmesini ima ederek"Şşşşşssshhhh : ) by byee Haha" yazan 21 yaşındaki basketbolcuya bir anda tepki yağdı. Bu tepkinin ardından Enes yine aynı şeyi yaptı ve mesajını silmek zorunda kaldı. Enes Yunanistan maçından sonraki tweet'ine tepki gelince de kardeşime yazdım bahanesini öne sürmüştü.

MEHMET OKUR GEREKEN CEVABI VERDİ

Enes'in dün akşam yazdığu tweet'e en sert tepki ise yine bir meslektaşından geldi. Mehmet Okur, Kanter'in bu mesajına karşılık olarak, "Bu yaptığın yanlış..Ne olursa olsun yakışmadı..Unutma yarın öbur gün bu takımda yer alacaksın" ifadelerini kullandı.

Enes Kanterden yine alaycı tweet

BİR PAYLAŞIM DA INSTAGRAM'DAN

Mehmet Okur, Twitter'daki cevabının yanı sıra Instagram hesabından da efsane boksörlerden Muhammed Ali'nin bir sözünü paylaştı. Okur'un takipçileri ünlü basketbolcunun bu paylaşımını Da Enes Kanter'e bir gönderme olarak yorumladı.

Okur bir takipçisinin "Abi Enes'i poster yapmışsın" yorumuna, "Hayır bu ona değil" şeklinde cevap verdi ve sonuna gülücük işareti koydu.

İşte Okur'un Instagram'da paylaştığı fotoğraf;

Enes Kanterden yine alaycı tweet
Bunları da Beğenebilirsiniz