KAYSERİ HABERLERİ

Enerji Ve Tabii Kaynaklar Eski Bakanı Yıldız Kazancılar Çarşısında Esnafı Ziyaret Etti

IHA
27.10.2015 - 13:45Son Güncelleme :

TANER YILDIZ

IHA

Enerji ve Tabii Kaynaklar eski Bakanı ve Milletvekili Adayı Taner Yıldız, Kazancılar Çarşısında esnafı ziyaret ederek, 1 Kasım seçimleri için destek istedi.
1 Kasım seçimleri kapsamında çalışmalarını sürdüren Enerji ve Tabii Kaynaklar eski Bakanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Adayı Taner Yıldız, Kazancılar Çarşısı’nda esnafı ziyaret etti. Esnafla sohbet eden Yıldız, Pazar günü yapılacak seçimlerde destek istedi. Milletvekili adayı Yıldız, esnafa 1 Kasım seçimlerinin önemini anlattı. Esnaf da milletvekili adayı Yıldız’a sektörleri ile ilgili sıkıntılarını anlattı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden Enerji Ve Tabii Kaynaklar Eski Bakanı Yıldız Kazancılar Çarşısında Esnafı Ziyaret Etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 13 45’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Enerji Ve Tabii Kaynaklar Eski Bakanı Yıldız Kazancılar Çarşısında Esnafı Ziyaret Etti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı