« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ene: "Kararımı uygulamaya devam ediyorum"

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Galatasaray Basketbol Takımı’nın 3. haftada Muratpaşa Belediyesi Antbirlik karşısında aldığı yenilgiden sonra basketbolu bıraktığını açıklayan Orhun Ene, sarı-kırmızılı kulüp yöneticilerden, takıma dönmesi için teklif almadığını belirterek, "Zaten şu an için yeniden profesyonel anlamda basketbol oynamayı düşünmüyorum" dedi.

Orhun Ene, geçen hafta Galatasaray Kulübü Başkanı Faruk Süren’le bir görüşme yaptığını hatırlatarak, "Bu görüşmede de başkan Süren bana (basketbola dön) demedi. Sadece Galatasaray Kulübü’nün kapılarının bana her zaman açık olduğunu, benimle çalışmaktan mutluluk duyacaklarını söyledi. Bunun yanında son 2-3 günde herhangi bir yönetici de bana (Galatasaray’da yeniden oyna) gibi bir teklif yapmadı. Ben almış olduğum basketbolu bırakma kararını aynen uygulamaya devam ediyorum" diye konuştu.

Orhun, Galatasaray Basketbol Takımı’nın şartlarının değişmesi sonrasında nasıl bir karar vereceğini şu an tahmin edemediğini kaydederek, "Zaten takımda da herhangi olumlu bir gelişme yok" diyerek sözlerini tamamladı.


Bunları da Beğenebilirsiniz