KOCAELİ HABERLERİ

Endistüri İş Görüşmeleri Gebze’de Sürdü

IHA
16 Ekim 2015 - 11:15Son Güncelleme : 16 Ekim 2015 - 11:16

TÜRK DÜNYASI BELEDİYELER BİRLİĞİ VE KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TİCARİ İŞ GÖRÜŞMELERİ ORGANİZASYONUNA KATILDI.

IHA

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi “Match4Industry” ticari iş görüşmeleri organizasyonuna katıldı.
Ticari ve sanayi alanında üretim yapan firmaların katıldığı Match4ındustry Eşleştirme Etkinliği’nde bir konuşma gerçekleştiren Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Dünyada gerçekleştirilecek yatırımlar ve üretimler kalkınmamıza, gelişmemize, insanımızın huzuruna ve mutluluğuna katkı sağlayacaktır. Ortak yatırım çalışmaları ve paylaşımlar dünyada bütün olumsuzlukların ortadan kaldırılmasına destek olacaktır” dedi.
İş görüşmelerine ise Tataristan Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Rustam Minnihanov, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Avrupa İşletmeler Ağı üyesi Doğu Marmara ABİGEM ve Kocaeli Sanayi Odası ile birçok yabancı ülkeden gelen firmalar katıldı.
Türkiye pazarında stratejik ortaklarını bulmak ve Türk firmalar ile ticari ve teknolojik işbirliği yapmak amacıyla Gebze’ye gelen firmalar bu organizasyonla beraber ekonomik faaliyetlerini ve yatırımlarını genişletmesi bekleniyor.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kocaeli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kocaeli ilinden Endistüri İş Görüşmeleri Gebze’de Sürdü hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 16 Ekim 2015 tarihinde saat 11 15’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Endistüri İş Görüşmeleri Gebze’de Sürdü haberi güncellenecektir.

  KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ
  22 Ağustos 2017, Salı
  • İmsak
   04:19
  • Guneş
   06:10
  • Öğle
   13:14
  • İkindi
   17:00
  • Akşam
   19:57
  • Yatsı
   21:33
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı