« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Endişeleniyorum

Puan kayıplarının kendisini endişelendirdiğini itiraf eden Zico, "Biz en önde olmalıyız. Verdiğimiz puanları bir şekilde geri almalıyız" diye konuştu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
FENERBAHÇE Teknik Direktörü Zico, V.Manisa deplasmanında mücadele edip savaştıklarını ama galibiyete yetecek golü bulamadıklarını söyledi. Brezilyalı hoca, "Bol şut çekerek ve hızlı bir şekilde oyuna başladık. Öne geçtik ve ardından da golü yedik. Fakat son toplarda başarılı olamadık. Gol olmayınca, skor da değişmiyor. Topu çizgiden geçiremedik" dedi.

Kezman’ın oyundan atılmasını da değerlendiren Zico, şöyle devam etti: "Gördüğüm kadarıyla kırmızı kartlık bir pozisyon yoktu. Kezman, topa müdahale yapmak istedi. Kesinlikle agresif düşüncede değildi. Çok mutsuz oldu ve çok üzüldü. Yapmadığı bir pozisyon için atılığı için kahroldu. Kafasını yere eğecek bir şey yok. Savaşmaya devam edecek. Şansımız olsa ve becerikli olsaydık, galip gelirdik. F.Bahçe’nin yeri bu değil. Puan kayıpları beni endişelendiriyor. Biz en önde olmalıyız. Verdiğimiz puanları bir şekilde geri almalıyız. Sık maç yaptığınız zamanlarda sakat oyuncularınız ve belirli bir yorgunluğunuz varsa, milli maç araları iyi gelir. Tekrar lige dönmek istiyoruz."

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz