« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ender ve Kerem'den öz eleştiri

Litvanya'ya 73-61 mağlup olarak Dünya Kupası'na çeyrek finalde veda eden 12 Dev Adam'da Kerem Gönlüm ve Ender Arslan maç sonu açıklamalarında öz eleştiri yaptı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Litvanya karşısında çok istekli olduklarını belirten Kerem Gönlüm, "Bu sefer olmadı. Bütün arkadaşlarıma, teknik ekibe, sağlık ekibine ve dualarını esirgemeyen halkımıza teşekkür ediyorum. İyi oynamadık ama iyi başladık. Çok istekliydik ama olmadığı zaman olmuyor. İyi mücadele ettik elimizden geleni yaptık. Madalya istiyorduk ama olmadı. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi.

Turnuva genelinde kötü olduklarını ancak ortaya koydukları mücadeleyle geri döndüklerini ifade eden Ender, "Elimizden gelen mücadeleyi gösterdik. Son iki maçtaki olağanüstü mücadelemiz bugün biraz daha yorgunluğa sebep oldu. Turnuvanın genelinde ne yazık ki kötüydük ama mücadelemizle geri gelmeyi başarmıştık. Takım arkadaşlarımın hepsine teşekkür ediyorum ve verdiğimiz mücadeleden dolayı ben kendim adıma ve takım arkadaşlarım adına gurur duyuyorum. Daha ileri gitmek istiyorduk ama başaramadık" diye konuştu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz