« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ender Arslan 10 gün yok

Antalya Büyükşehir Belediyesi maçında sakatlanan Ender'in arka adalesinde küçük bir yırtık tespit edildiği bildirildi.Tedavisine başlanılan Ender'in bir hafta, 10 gün oynayamayacağı kaydedildi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Grip oldukları için Antalya Büyükşehir Belediyesi maçında oynamayan Kerem Tunçeri ve Nachbar'ın iyileştiği, hasta hasta oynayan Rakocevic ve Wisniewski'nin de durumlarının iyi olduğu ifade edildi.

Efes Pilsen Genel Menajeri Engin Özerhun, Antalya Büyükşehir Belediyesi'ni 92-60 yendikleri maçta çok ciddi oynayarak, farka gittiklerini söyledi.

Özerhun, bazı sorunlar yaşayan Antalya ekibinin sezon başındaki gücünde olmadığını vurgulayarak, “Maçın başından itibaren çok ciddi oynadık, farklı sonuç ortaya çıktı. İki takım arasında çok güç farkı var. Biz de hiç maçın ciddiyetinden çıkmayarak, ilk maçta yenildiğimiz rakibimizi farklı yendik” dedi.

THY Avrupa Ligi'nde 26 Ocak Çarşamba günü deplasmanda Partizan MT:S takımıyla önemli bir maç yapacaklarını kaydeden Engin Özerhun, “Antalya Büyükşehir Belediyesi maçı Partizan karşılaşması için antrenman niteliğinde oldu. Partizan deplasmanında kazanmak için elimizden geleni yapacağız. Bu maç bizim için büyük önem taşıyor. Yendiğimiz zaman önemli bir adım atmış oluruz. Bunun bilincindeyiz. Aynı ciddiyetle o maça çıkacağız” diye konuştu.

Antalya Büyükşehir Belediyesi karşısında 19 sayı, 5 ribaunt, 5 asist ve 3 top çalmayla oynayan Sinan'ın çok önemli katkı sağladığını belirten Özerhun, “Ciddiyetle oynayınca her oyuncu önemli katkı sağladı. Sinan gerçekten önemli katkı verdi. Ondan, daha çok THY Avrupa Ligi maçlarında katkısı olması beklentimiz. Umarım aynı performansı Avrupa'da gösterir” diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz