Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

En ünlü kadın denizciler İstanbul'a geliyor

Onlar, bir dünya ticaretinin en önemli sektöründe tabuları yıktılar. Sektörün her aşamasında görev alıyorlar.Şimdi denizcilik sektöründe en az erkekler kadar söz sahibiler.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Nuvara Uslu Erdönmez’in başkanlığını üstlendiği WISTA Türkiye, Mayıs ayında Akdenizli Kadın Denizcileri İstanbul’da misafir ediyor.

Akdeniz’de denizcilik sektöründe çeşitli görevlerde bulunan 50’yi aşkın kadın denizci WISTA Türkiye’nin misafiri olarak, 13-14 Mayıs’ta İstanbul’a gelecek. Gelenler içinde sektörün en başarılı kadın denizcileri yer alıyor. Avrupa çapında denizcilik sektörüne yön veren 50 kadın denizci İstanbul’da bir araya gelerek hem sektör içinde kadınların durum değerlendirmesini yapacaklar.

WISTA Türkiye üyeleri kadın titizliği ile Türk misafirperverliğini konuklarına sergilemeyi hedefliyorlar. Bu nedenle seminer sonrası İstanbul’un en gözde yerlerinde geziler düzenlenecek. Bu geziler içinde en önemli yeri Kapalıçarşı oluşturuyor. Wista Med Konferansı katılımcıları burada eğlenceli bir alışveriş turu ile stres atacaklar.

Size değerli basın mensuplarından gelecek özel röportaj isteklerini karşılamak için Hande Koloğlu hanımı telefonla aramanız yeterli olacaktır.


KARİN ORSEL
Süper kadın denizci WISTA Türkiye’nin misafiri. Denizcilik sektörünün en kadın denizcisi Hollandalı Karin Orsel WISTA MED toplantısı için Türkiye’ye geliyor. Karin Orsel Denizcilik alanında birçok kuruluşun yönetiminde söz sahibi.  Orsel, Hollanda'da armatörler birliğinin üyesi, VNO NCW Groningen'in üyesi, Wista'nın Hollanda’ın başkanı, Başkan Eems of Dollard Habourdays, pek çok uluslararası denizcilik şirketlerinin yönetim kurulu üyesi ve ‘Kadın Girişimci’ ödülünün sahibi.

 Telefon  : +90 212 252 96 00 (pbx)www.innpera.com
Bilgi İçin : Mobil PR
Zeynep Hande Koloğlu
0 532 767 6067/ hande@mobilprbasin.com


 


Bunları da Beğenebilirsiniz