« Hürriyet.com.tr
MENÜ

En ucuz derbi bileti 75 TL

Turkcell Süper Lig'de Beşiktaş ile Fenerbahçe arasında 21 Kasım Cumartesi günü BJK İnönü Stadı'nda oynanacak derbi maçın biletleri, Biletix'ten satışa çıkarıldı.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Karşılaşmada ev sahibi Beşiktaşlı taraftarlar için ayrılan biletler Biletix gişeleri, 0216 556 98 00 numaralı Biletix Call Center ve www.biletix.com.tr internet adresinden bu sabah satışa sunuldu. Ayrıca maç günü bilet kalması durumunda, stat gişesinden de satış yapılacağı kaydedildi. Gişede satılmak için özel bilet ayrılmayacağı, normal satıştan kalan biletlerin gişeden satılacağı ifade edildi.

Bu arada, derbide konuk Fenerbahçe taraftarları için bilet satışının 19 Kasım Perşembe günü saat 10.00'dan itibaren Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı Migros yanındaki Biletix gişesinden yapılacağı açıklandı.

SABAH SAATLERİNDE İLGİ YOKTU

Biletix gişelerinde satışa çıkarılan biletlere sabah saatlerinde fazla ilgi yoktu. Biletlerin pahalı oluşu, ayrıca biletlerin satışa çıkarılacağının bugün açıklanması nedeniyle sabah saatlerinde Biletix gişeleri önleri, diğer derbilerin aksine boş kaldı.

EN UCUZ BİLET 75 LİRA

Beşiktaş-Fenerbahçe derbisinin bilet fiyatları şöyle:

VIP üst B ve E: 650 TL
VIP üst A ve F: 450 TL
VIP alt A ve F: 250 TL
VIP alt B ve E: 320 TL
VIP alt C ve D: 400 TL
Numaralı orta: 250 TL
Numaralı kenar: 225 TL
Kapalı üst: 250 TL
Kapalı alt: 200 TL
Yeni açık: 75 TL
Eski açık: 75 TL
Konuk Takım (Eski açık): 75 TL


Bunları da Beğenebilirsiniz