Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

En tuhaf sakatlıklar

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Gökhan banyoda düştü

Beşiktaş’ın eski futbolcularından Gökhan Keskin, Malta ile yapılan bir milli maç öncesi banyoda düşünce liflerinde kopma meydana geldi ve 2 ay futboldan uzak kaldı.

Rüştü camı yumrukladı

1999’da F.Bahçe kalecisi Rüştü Reçber, Beşiktaş derbisinden birkaç gün önce evinde eşi Işıl Reçber tartışmış ve sonrasında sinirlenip cama yumruk attığı için sakatlanmıştı. Rüştü, haftalarca sahalardan uzak kaldı.

Sehpaya tekme attı

2005’te, evinde eşi Neslihan Üzülmez ile tartışan Beşiktaşlı İbrahim Üzülmez, yerdeki cam sehpaya tekme atınca sol ayak aşil tendonunu kopardı. Tecrübeli oyuncu, aylarca futbol oynayamadı.

Deniz kavgada yaralandı

2008’de F.Bahçeli Deniz Barış, bir sokak kavgasına karıştı. Kavga sırasında bir otomobilin camına tekme atan Deniz, aşil tendonlarından sakatlandı ve tedavisi aylarca sürdü.

Şaş’tan cama yumruk

2001 yılında G.Saraylı Hasan Şaş, İstanbulspor’a yenildikleri maçtan sonra soyunma odasında cama yumruk atınca el bileğini kesti ve bir süre oynayamadı.

Beckham’a krampon

¨2005 Şubat’ında Manchester United’ın Arsenal’e 2-0 yenildiği maçtan sonra menajer Alex Ferguson’un soyunma odasında tekmelediği krampon Beckham’ın suratına geldi. Beckham’ın gözünün altına dikiş atıldı.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler