« Hürriyet.com.tr
MENÜ

En sevilen futbolcu

Beşiktaş'ın yıldız futbolcusu İbrahim Toraman'a Kavram Dershanerleri tarafından en sevilen futbolcu unvanı verildi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

İstanbul Levent'de bulunan Kavram Dershaneleri merkezine ödülünü almak için gelen Toraman plakaetini Kavram Dershaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Bahaddin Durmuş'un elinden aldı.

35 bin öğrenci arasında yapılan 'ayın en sevilen futbolcusu' anketinde ayın en sevilen futbolcusu olan yıldız oyuncuya ayrıca sanat bölümü öğrencileri tarafından da kendi resminin yeraldığı karakalem tablosu armağan edildi.

Öğrencilerin ilgisinden mutluluk duyduğunu belirten Toraman, en sevilen futbolcu unvanını da almaktan gurur duyduğunu söyledi.

Toraman öğrencilerden gelen soruları da yanıtladı.

Gelen bir soru üzerine bu sezon lige istedikleri gibi başlayamadıklarını ancak 6. haftadan sonra topralanarak yeniden şampiyonluğun en büyük adaylarından biri olduklarının altını çizdi.

Beşiktaş taraftarının kendilerini çok heyecanlandırdığını söyleyen tecrübeli oyuncu, onların desteği ile sezom sonu yine mutlu sona ulaşacaklarını söyledi.

Bir öğrencinin, ocak ayında Delgado'nun da dönmesi ile birlikte sizce takımdan kim gönderilir sorusuna oldukça şaşıran İbrahim Toraman, "O benim bileceğim bir şey değil. Ben bu takımın saece bir parçasıyım. Dolayısı ile bu soruyu yanıtlamam doğru olmaz. Zaten bu sorunun cevabını da bilmiyorum" dedi.

Toraman alkışlar ve teazhüratlarla dershabeden ayrıldı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.