Gündem Haberleri

  En sevdiği gömleğiyle veda

  Hakan ÇELİKBAŞ / DHA
  07.07.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Samsun’da 2 gün önce meydana gelen sele ailesiyle birlikte otomobilin içinde yakalanan Berkay Bütüner’in (9) cenazesi, Çarşamba ilçesi Soğucak köyünde, annesi ve kız kardeşinin yanında toprağa verildi.

  Emine Bütüner (35) ve Niranur Bütüner’in (5) cenazeleri 5 Temmuz Çarşamba günü toprağa verilmiş, Berkay Bütüner’in cesedi de aynı gün bulunmuştu. Selde eşini ve 2 çocuğunu kaybeden Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde memur olan 36 yaşındaki Murat Bütüner “Oğlum bulunamazsa yaşayamazdım. Yeniden doğmuş gibi oldum” diye konuştu. Berkay Bütüner’in evinin önüne getirilen tabutunun üzerine en sevdiği gömlek sarıldı. Ailesiyle birlikte akrabalarına gitmediği için ölümden kurtulan Kerem Bütüner (14) ve Murat Bütüner, tabutun kapağını açtırarak son kez Berkay’a baktı.
  Cenazeye, Bütüner’in yakınları, Samsun Valisi Hüseyin Aksoy, AK Parti Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Çarşamba İlçe Kaymakamı Caner Yıldız, Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Mehmet Köse ile çok sayıda vatandaş katıldı.
  Selde hayatını kaybeden güzellik uzmanı Seher Özkan’ın cenazesi de memleketi Adana’nın Tufanbeyli ilçesine bağlı Ortaköy’de toprağa verildi.     
  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı