Dünya Haberleri

  En rüküşü Britney Spears

  Nafiz ALBAYRAK/BOSTON, (DHA)
  11.01.2006 - 19:39 | Son Güncelleme:

  Ünlü moda eleştirmeni Blackwell, 2005 yılının en kötü giyinen kadınlarını açıkladı. Listenin en başında Britney Spears var.

   Hollywood ve sahne dünyasının ünlülerinin giyim tarzlarını acımasızca eleştirmesiyle tanınan moda tasarımcısının, geride bıraktığımız yıl içinde ’en kötü gitinen ünlü kadın’ sıralamasında, çiçeği burnunda anne, şarkıcı Britney Spears birinci oldu.

  Ünlülerin girmeye en çok korktukları liste olarak da bilinen Blackwell’in, 45’inci geleneksel rüküşler listesinde, Britney Spears ’zamanı geçmiş Lolita’ olarak nitelendirildi. Listede ikinci sırada, Mary ve Kate Olsen kardeşler, üçüncü sırada da ’düşük kaliteli prenses Rapunzel, Vegas lokantası garsonu kılıklı’ olarak nitelendirilen Jessica Simpson yer aldı. Ünlü rüküşler sıralamasında, ’Desperate Housewives’ oyuncularından Eva Longoria dördüncü, Mariah Carey de beşinci oldu.

  RELLWEGER ’ZIPLAYAN SOPA ÜSTÜNDEKİ BOYALI SU KABAĞI’/images/100/0x0/55eab709f018fbb8f892127b

  Moda tasarımcısı Blackwell’in, şu günlerde gösterimde olan King Kong filminden esinlenerek ’Ucuz gecelikli Queen Kong’ yakıştırması yaptığı Anna Nicole Smith listede yedinci, ’zıplayan sopa üstündeki boyalı su kabağı’ benzetmesi yaptığı Renee Zellweger de sekizinci oldu.

  Listede geçen sene Desperate Housewives oyuncusu Nicoletta Sheridan zirveye oturmuştu.

  Blackwell'in 2005'te en kötü giyinen kadınlar listesi ise şöyle:
   
  1) Britney Spears
  2) Mary-Kate Olsen
  3) Jessica Simpson
  4) Eva Longoria
  5) Mariah Carey
  6) Paris Hilton
  7) Anna Nicole Smith
  8) Shakira
  9) Lindsay Lohan
  10) Renee Zellweger

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı