« Hürriyet.com.tr
MENÜ

En pahalı maç bileti

Bugün oynanacak Beşiktaş-Wolfsburg maçının bilet fiyatları gerçekten el yakıyor. Bu maçın bilet fiyatları diğer maçlarla karşılaştırılınca çok yüksek.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Beşiktaş'ın Wolfsburg ile oynayacağı Şampiyonlar Ligi grup karşılaşmasının bilet fiyatları, Devler Ligi'nin bilet fiyatları bakımından en pahalı maçı.

Beşiktaş'la Wolfsburg, bugün Şampiyonlar Ligi'nin en pahalı maçına çıkıyor. Maç, bilet fiyatları bakımından pahalılık rekoru kıracak. Bilet fiyatlarının 650 TL'ye kadar çıktığı maçta Beşiktaş'ın, tarihi bir gelir elde etmesi bekleniyor. Eski ve yeni açık tribünleri, 75 TL'lik koltuk fiyatı ile en ucuz tribün. Kapalı tribün bilet fiyatları 200-225 TL arasında değişiyor. Numaralı fiyatları ise 225 TL'den başlayıp 275 TL'ye kadar çıkıyor.

İKİ EURO'YA BİLE BİLET VAR

İnönü Stadı'nın bilet fiyatı en pahalı olanı ise VIP tribünü. Fiyatlar 225 TL'den başlayıp 650 TL'ye kadar çıkıyor. Avrupa'nın birçok kulübü ise taraftarlarına özel indirimler uyguluyor.

Milan, Real Madrid, Manchester United ve Bayern Münih gibi dev kulüpler, 7 yaş ve 16 yaş altı, 65 yaş üstü ve engelli taraftarlarına özel indirimler uyguluyor. Bu sistemle Milan'da bilet fiyatları 2 euro'ya kadar düşebiliyor.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler