GAZİANTEP HABERLERİ

En Lezzetliler Bu Yarışmada Sergilenecek

IHA
25.02.2015 - 14:00Son Güncelleme :

HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ (HKÜ) ÖĞRENCİ GRUPLARINDAN OLAN ÇİLEK ETKİNLİK GRUBU; “TASARIM TATLAR YARIŞMASI” ADI ALTINDA BİR YARIŞMA DÜZENLEYECEK. HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ TARAFINDAN 26 ŞUBAT 2015’TE; HKÜ ÇİLEK ETKİNLİK GRUBUNUN TANITIM AMAÇLI DÜZENLEYECEĞİ VE GAZİANTEP’TE BİR İLK OLAN ‘1.TASARIM TATLAR YARIŞMASI” SAAT 13.00’TE GERÇEKLEŞTİRİLECEK. ÜNLÜ “DUDU PASTA ATÖLYESİ”NİN SPONSORLUĞUYLA GERÇEKLEŞTİRİLECEK OLAN, TASARIM TATLAR YARIŞMASININ HKÜ KÜLTÜR VE KONGRE MERKEZİNDE YAPILACAĞI AÇIKLANDI.

IHA

Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ) öğrenci gruplarından olan Çilek Etkinlik Grubu, “Tasarım Tatlar Yarışması” adı altında bir yarışma düzenleyecek.
Hasan Kalyoncu Üniversitesi tarafından 26 Şubat 2015’te; HKÜ Çilek Etkinlik Grubunun tanıtım amaçlı düzenleyeceği ve Gaziantep’te bir ilk olan ‘1.Tasarım Tatlar Yarışması” saat 13.00’te gerçekleştirilecek. Ünlü “Dudu Pasta Atölyesi”nin sponsorluğuyla gerçekleştirilecek olan, Tasarım Tatlar Yarışmasının HKÜ Kültür ve Kongre Merkezinde yapılacağı açıklandı.
HKÜ Çilek etkinlik grubu tarafından düzenlenen Tasarım Tatlar Yarışmasına, Hasan Kalyoncu Üniversite öğrencilerinin yanı sıra, Gaziantep Üniversitelerinden öğrencilerin de katılacağı söylenirken, yapılacak olan yarışmada çeşitli tasarım tatları yapılarak, en lezzetli tatların sergileneceği açıklandı. Yarışmaya katılan öğrencilerin, tasarımları ile birlikte hayal güçlerini ortaya koyabilmeleri ve tasarı yönlerinin güçlenerek daha özgün tasarımlar yapabilmelerinin planlandığı belirtildi.
Yarışma gruplarının, HKÜ Kültür ve Kongre Merkezinde binasında tasarım tatlarını sergileyeceği ve jüriye sunacağı, jürinin de değerlendirmesi sonucunda 1. olan gruba, Dudu Pasta Atölyesinde kurs ile ödüllendirileceği belirtildi. Yarışmaya katılan tüm gruplara hediyeler verileceği, katılım yapan tüm seyircilere ise minik ikramlar ve sürprizler yapılacağı açıklandı.
Daha çok kızlara yönelik etkinliklerin olmasını hedeflediğini söyleyen, Çilek Etkinlik Grubu, Tasarım Tatlar Yarışmasına ilginin yoğun olacağını, Gaziantep gibi geniş ve köklü bir yemek kültürüne sahip olan şehirde, bu tarz yarışmaların artarak devam etmesi gerekliliğini vurguladı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Gaziantep haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Gaziantep ilinden En Lezzetliler Bu Yarışmada Sergilenecek hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Şubat 2015 tarihinde saat 14 00’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça En Lezzetliler Bu Yarışmada Sergilenecek haberi güncellenecektir.

GAZİANTEP NAMAZ VAKİTLERİ
23 Kasım 2017, Perşembe
 • İmsak
  05:31
 • Guneş
  07:10
 • Öğle
  12:27
 • İkindi
  15:07
 • Akşam
  17:24
 • Yatsı
  18:53
Diğer iller için Namaz Vakitleri »
Sayfa Başı