« Hürriyet.com.tr
MENÜ

En kötü maçımız Sivas olsun

Sarı lacivertli ekibin teknik direktörü Yanal, “Bu saatten sonra, hiçbir haftada Sivasspor mücadelesindeki performansın altına düşemeyiz. Her maçta futbolumuzun üzerine biraz daha koyup ilerlemeliyiz” diye konuştu.

Ahmet ERCANLAR
SON GÜNCELLEME

F.BAHÇE Teknik Direktörü Ersun Yanal önceki gün futbolcularla yaptığı toplantının ardından beklentilerini anlatmıştı. Yanal, Sivasspor maçının verilerini futbolcularına slayt gösterisi şeklinde göstererek, “Artık bu düzeyden daha aşağı inemezsiniz. Bu karşılaşma bizim tabanımız olmalı. Her mücadelede, futbolumuzun üzerine biraz daha koyarak ilerlemeyiz” diye konuştu.
Ersun Yanal ayrıca, tüm takımın fizik olarak hazır olmadığını ancak bunun da zaman içerisinde çözüleceğini belirterek en az Sivasspor maçı düzeyine gelmek gerektiğini belirtti.

FUTBOLCULARIN GÜVENİ ARTTI

ÖNCEKİ gün Dirk Kuyt’ın organize ettiği yemekte futbolcular da Ersun Yanal’ın söyledikleri konusunda hem fikir olduklarını belirtti. Sezon başında yeni sisteme uyum sağlayamayacakları endişesini taşıyan sarı lacivertliler, Sivasspor maçında bunu başarabileceklerini gördüklerini dile getirdi.
Fenerbahçe’nin yıldızları şu an iyi olduklarını, şampiyonluk için ise daha da iyi olmaları gerektiğini ifade etti. Her maç üzerine koyarak ilerlemeleri gerektiğini söyleyen sarı lacivertli futbolcular, Sivasspor performansının çok daha üzerine çıkmalarının şart olduğu görüşünde birleşti.

TRABZON MAÇINA KADAR 9 PUAN

YEMEKTE gerçekleştirilen sohbette, oyuncular ve teknik heyet, ‘Trabzonspor maçına kadar 3 maçta 9 puan’ hedefinde uzlaştı. Fenerbahçeli oyuncular ve teknik ekip ayrıca, bu akşamki Kasımpaşa karşılaşmasının iyi bir başlangıç adına önemli olduğuna da değindi. Bu mücadeleyi kazandıktan sonra Sanica Boru Elazığspor ve Gençlerbirliği maçlarında da 6 puan hedefleyen sarı lacivertliler, Şükrü Saracoğlu Stadı’ndaki Trabzonspor müsabakasını da galibiyetle kapatıp ligin ilk çeyreğini toplanacak maksimum puanla tamamlamayı hedefliyor.

HOLMEN ETKiSi SÜRECEK Mi?

Fenerbahçe’nin, Kadıköy’de Sivasspor’u 5-2 yendiği maçta İstanbul BŞB’den gelen Samuel Holmen yıldızlaşmış, takımını sırtlamıştı.

F.BAHÇE’nin Sivasspor ile oynadığı karşılaşmada müthiş bir futbol sergileyen ve takımı ateşleyen isimlerin başında gelen Samuel Holmen, Ersun Yanal’ın vazgeçilmezlerinden olacak gibi duruyor.

Takımını ateşledi

Yiğido’ya karşı 5-2 kazanılan mücadelede üstün bir oyun ortaya koyan Holmen, istatistiklerde de başarısını ortaya koymuştu...


Bunları da Beğenebilirsiniz