Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"En iyisini yapmak için uğraşacağız"

Türkiye Basketbol İkinci Ligi ekiplerinden Uşak Üniversitesi'nin başantrenörü Ozan Bulkaz, “Bizden çok daha yüksek bütçeli takımların arasında en iyisini yapmak için uğraşacağız” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Bulkaz, yarın Pertevniyal'i yenerek ikinci yarıya iyi bir başlangıç yapmak istediklerini, maça ciddi bir şekilde hazırlandıklarını söyledi.

Pertevniyal'ın genç bir kadrosu olduğunu ifade eden Bulkaz, sözlerini şöyle sürdürdü:
“Rakibimiz yükselişte. Biz de Mahir'in 4 haftalık sakatlığının geçmesinin ardından, ilk defa tam kadroya yakın sahaya çıkacağız. Hedefimiz ligi ilk 2 sırada tamamlamak. Play-off'lara iyi bir yerden girmek ve dörtlü finali zorlamak istiyoruz. İlk yarı aldığımız galibiyet sayısından memnunuz. İkinci yarıda, kendi evimizde oynayacağımız maçlar çok belirleyici olacak. Bizden çok daha yüksek bütçeli takımların arasında en iyisini yapmak için uğraşacağız.”
Bulkaz, gelecek yıllarda altyapıya daha çok önem verip oyuncu yetiştirmeye çalışacaklarını anlatarak, “Seyirci potansiyeli olarak da çok şanslı olduğumuzu düşünüyorum. Bütün maçları dolu tribünlere oynuyoruz. Sokakta oyuncularımıza ilgi oldukça yüksek. Uşak, bir basketbol şehri olma yolunda ilerliyor” dedi.

Pertevniyal-Uşak Belediyesi maçı yarın saat 14.00'te Ahmet Cömert Spor Salonu'nda yapılacak.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler