"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

En iyisi büyütmeyelim!

Bugün bazı konuları devlet meselesi haline getirmekle, akışına bırakmak arasında kalabiliriz.

Her iki durumunda kendine göre gerekçeleri ve taraftarları bulunabilir.
Benim bir astrolog olarak tavsiyem ise olayları gereğinden fazla büyütmemiz ve sakinliğimizi korumamız.
Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın.

Günlük Burç Yorumları

KOÇ
Hangi model kalıp veya örneklerden vazgeçeceğinize ve hangilerini benimseyeceğinize karar vermekte zorlanabilirsiniz. Bu yoldaki entrikalı durumlar yanıltıcı olabilir, ama karar vermeniz asıl planlarınız için yer açmanızı sağlayacaktır.

BOĞA
Belli bir plan, taslak ya da düzenlemenin karşılığı olup olmadığı ya da karşılığını alıp alamayacağınız konusunu irdelemeniz gerekiyor. Karşınızdaki kişilerle kıyaslandığında, sizin beklentileriniz hafif kalabilir. Diğer tarafın geçmişe dayalı hain fikirleri de söz konusu olabilir.

İKİZLER
Bazı akrabalarınız ya da arkadaşlarınız mevcut hataları ya da belli karar veya yargılarındaki yanlışlarını kabul etmekten kaçınıyor olabilirler. Her şeye rağmen sizin, rekabet etmekte ısrarcı olmamanızda fayda var.

YENGEÇ
Hep birlikte hareket etme arzusundasınız. Ancak, takımınızdaki kişiler halen yaşanan tesadüflerin veya yapılan aktivitelerin asıl nedenlerinin farkında olmayabilirler.

ASLAN
Bazı kişiler teklifleri veya yaptıkları seçimlerle aslen sizi sinirlendirmek istemeseler de, siz bu şekilde anlayabilirsiniz. Dikkatle bakarsanız fark edebilirsiniz, siz halen yapmış olduğunuz planları uygulama şansına sahipsiniz.

BAŞAK
Etki etme şansınız olmayan konularda kontrolü ele alma çabanız sizi hiçbir yere taşımayacağı gibi, zaman ve enerji israfı anlamına gelebilir. Kendinize faydası olacak konulara zaman ayırmanızda fayda var.

TERAZİ
Ne istediğiniz konusunda net olmanız başarmanın yarısı! Dolayısıyla, açık konuşmalı ve anlaşılması kolay bir dili benimsemelisiniz.

AKREP
Ortaya çıkması muhtemel fırsatlar için zaman ayırmanızda fayda var. Ruhsuz ve hiçbir yere ilerlemeyen bir proje kadar kötü giden ilişkilerle vakit kaybetmemekle işe başlayabilirsiniz.

YAY
Günü en pratik ve erişilebilir hedeflerle geçirmenizde fayda var. Günün sonunda aslında çok fazla şey hallettiğinizi fark edebilirsiniz.

OĞLAK
Kontrol edemediğiniz konuları serbest bırakmanız kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayabilir. Biraz rahatlayın ve zamanınızı daha iyi geçirebileceğiniz şeylere odaklanın.

KOVA
Bazı detaylar veya olaylar sizin uzmanlığınıza ihtiyaç olmadan da yerli yerine oturabilir. Bugünlerde her şeyi akışına bırakmakta fayda var.

BALIK
Bazı konularda eski kafalı yaklaşımlara sahip olmanız istikrarlı kişiliğinizin bir göstergesi gibi görebilirsiniz, ama diğer taraftan bu bakış açısının çok da mantıklı olmadığını acilen fark etmeniz gerekiyor.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI