GeriFutbol En iyi transfer Batuhan
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

En iyi transfer Batuhan

En iyi transfer Batuhan
refid:15125332 ilişkili resim dosyası

Eskişehirspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Radyospor’da Özgür Sancar’la Haber Özel Programı’nda yaptığı açıklamada, Batuhan’ın Beşiktaş’ta aradığı hiçbir şeyi bulamadığını belirterek, “Bu iş tek taraflı değil. Batuhan’ın da suçu vardı. Kendisini bonservisiyle aldık; ama çok da büyük bir para verdik. Biz ondan çok şey bekliyoruz. Olağanüstü yetenekleri olan bir futbolcu” dedi.

BEŞİKTAŞ VE DİĞER TAKIMLARIN TRANSFERLERİNDEN KAT KAT İYİ

Batuhan’ın, Eskişehirspor’da, kiralık oynadığı döneme göre, sorumluluğunun arttığını vurgulayan Çalımbay, son derece iddialı bir açıklama yaparak, “Batuhan, Beşiktaş’ın ya da diğer takımların aldığı oyuncuların kat kat üstünde bir oyuncu. Bana göre Beşiktaş’ın transfer ettiği oyunculardan yüzde yüz daha faydalı olur” dedi.
 
Genç futbolcunun bugüne kadar yapılabilecek bütün hataları yaptığını belirten Rıza Çalımbay, “Artık hata yapacağını sanmıyorum. Her şey kendi elinde. Kapasitesinin üstüne çıkarsa onu kimse durduramaz” şeklinde konuştu.
 
BEŞİKTAŞ BATUHAN’DAN VAZGEÇTİ DÜŞÜNCESİ YANLIŞ
 
Durumu, Beşiktaş Batuhan’dan vazgeçti şeklinde algılamamak gerektiğini düşünen Çalımbay,  “Beşiktaş, vazgeçmez; ama Batuhan’da kopukluk oldu. Beşiktaş’taki imkânları iyi değerlendiremedi; belki de hocası yeterli görmedi. Ama biz de iyi olacağına, başarıya gideceğine inanıyorum. Onun da fedakârlık yapması, disiplini elden bırakmaması gerekiyor.
Yorumları Göster
Yorumları Gizle