Gündem Haberleri

GÜNDEM

  En iyi model için ’Kötü mesaj’ davası

  Hande ZEYREK/İSTANBUL
  25 Ekim 2008 - 00:00Son Güncelleme : 24 Ekim 2008 - 23:10

  2007 Best Model of Türkiye birincisi ve Best Model of The World ikincisi Neslihan Önder’e manken arkadaşı Pınar Taştepe, "Seni Erdal Acar’a öldürtürüm" masajı attı diye dava açtı.

  Taştepe şikáyet dilekçesinde olayı şöyle anlattı: "1 yıldır tanıştığım Neslihan Önder bir gün sevgilim Erkan Ergün ile birlikte evimde otururken beni aradı. ’Sana gelebilir miyim?’ dedi. Kabul ettim, geldi. Bir süre sonra Neslihan Önder’in sevgilim Erkan Ergün’le fazla samimi olduğuna ve onu baştan çıkarttığına şahit olunca çok sinirlendim. İkisini de evimden kovdum. Ancak Neslihan Önder bana mesajlar çekmeye, gördüğü yerde bana hakaret edip tehdit etmeye başladı."

  Polis zoruyla getirilecek

  Önder’in kendisine telefon açarak "Erdal Acar benim eski sevgilim. Seni ona öldürtürüm" diyerek tehdit ettiğini iddia eden Taştepe, "29 Kasım 2007 tarihinde bana ’İki aç köpek, biri sen biri Erkan, ikiniz de köpek olmaya müsaitsiniz’ şeklinde bir mesaj çekmiştir. Bu olay beni çok etkiledi. Maddi ve manevi olarak zarar gördüm. İş hayatım etkilendi" dedi. Bu dilekçe üzerine Neslihan Önder hakkında hakaret suçlamasıyla 3 aydan 2 yıla kadar hapis istemiyle dava açtı.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı