« Hürriyet.com.tr
MENÜ

En iyi fotoğrafı onlar çekti

Türkiye Açıkdeniz Yarış Kulübü (TAYK) ve Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) işbirliğinde gerçekleştirilen “Yılın En İyi Yelken Fotoğrafları ve Görüntü Yarışması” sona erdi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

5 yarışla sınırlandırılan, yazılı, görsel ve internet medyasına açık olarak gerçekleştirilen yarışmanın ödülleri TSYD İstanbul Şubesi’nde düzenlenen törenle dağıtıldı.

12 Mayıs’ta W-Collection Sailing Cup Bosphorus ile başlayan, Haziran ayındaki American Express Bosphorus Cup, TAYK-Denizbank Kupası, TAYK-DenizBank Marmara Kupası ve TAYK Boğaziçi Kupası’nı kapsayan süre içinde çekilen fotoğraflar jüri tarafından değerlendirildi ve sonuçlar açıklandı.

TSYD İstanbul Şube Başkanı Arif Kızılyalın, TSYD İstanbul Şubesi As Başkanları Aygün Özipek ile Süleyman Gültekin ve TAYK Genel Müdürü Cahit Üren’den oluşan jüri tarafından yapılan değerlendirme sonrasında fotoğraf dalında birinciliği Sabah Gazetesi’nden Bahadır Beyarslan, ikinciliği Fotomaç’tan Cengiz Tokgöz, üçüncülüğü Motorboat&Yachting Dergisi’nden Osman Uğur kazandı.


Bunları da Beğenebilirsiniz