Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

En iyi forveti alacağız

Transferde önceliklerinin defansın göbeği olduğunu söyleyen Güneş, “3 oyuncu ile anlaşma aşamasındayız. Hücuma ise albenisi olan bir oyuncu istiyoruz” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

BEŞİKTAŞ Teknik Direktörü Şenol Güneş ligde ve UEFA’da en iyisi olabilmek için çalışacaklarını, bunun için de herkesin izlerken keyif alacağı ve gurur duyacağı bir takım oluşturmak istediklerini söyledi. Fair-play’i ön planda tutmak istediklerini belirten Güneş’in konuşmasının satırbaşları şöyle:

-Rakiplerimizle yarışacağız. Ancak asıl yarış kendimizle olacak.
-Her maça kazanmak için çıkacağız ve hiçbir maçta pes etmeyeceğiz.

ÖLMEYE DEĞİL EĞLENMEYE GELİN

TARAFTARIN sahaya ölmeye değil, eğlenmeye gelmesini istiyorum.

-Alınarak gündem değişiyordu, şimdi dışarı göndererek gündem değişiyor. Bu bizi gururlandırıyor.
-Kaleci konusunda eldekileri değerlendirmek istiyorum. Defansta bir sıkıntımız var. Mutlaka iyi stoper alınmasını istedim. 3 tane oyuncu ile anlaşma aşamasındayız.
-Demba Ba’nın ismi altında ezilmesini istemediğimiz bir isim istiyoruz. Cenk, Mustafa ve Ömer var. Hiçbiri istediğimiz seviyede değil. Golcülüğü kadar top saklaması, kafa hakimiyeti olan bir oyuncu. Arjantin’den bir ismi kulübü vermedi. Albenisi olan bir forvet almak istiyoruz. Forvet konusunda en iyisini almak istiyoruz.
-Rakiplerimizin ihtiyacı var ki çok oyuncu alıyorlar. Biz de onlar da sahaya 11 kişi çıkacak. Her pahalı oyuncu iyi oyuncu demek değildir.

TARAFTAR MERAK ETMESİN, SABRETSİN

OYUNCULARINA gelen teklifleri değerlendiren, bir taraftan da yeni sezonun kadrosunu kurmaya çalışan Beşiktaş’ta, transferden tek sorumlu kişi olan Başkan Fikret Orman, taraftarın yüreğine su serpti. Hedefledikleri oyuncularda artık son aşamaya kadar geldiklerini ifade eden Başkan Orman “Taraftarlarımız merak etmesin. Sabretsinler. Kulübümüzün parasını en hassas şekilde kullanarak transfer yapacağız. Şenol Güneş’in de çok istediği oyuncu için kulübü ile görüşmelerimiz tamamlanmak üzere” dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler