Gündem Haberleri

  En incelerden biri

  Hürriyet Haber
  08.10.2007 - 13:26 | Son Güncelleme:

  Kendi sınıfının en ince ve en hafif dizüstü bilgisayarlarından biri olan XPS M1330 zarif hatları kırmızı, siyah ve beyaz renk seçenekleriyle eşsiz bir tasarıma sahip.

  Intel CoreTM 2 Duo (SANTA ROSA) platformunu kullanan Dell’in yeni ürünü sizlere daha önce hiç olmadığı kadar iyi ve hızlı bir dijital eğlence deneyimi yaşatıyor. XPS M1330'un yerleşik 2.0 mega piksel kamerası, gürültü engelleyen kulaklıkları ve mikrofonu ile dünyanın herhangi bir yerindeki arkadaşlarınızla, ailenizle iş arkadaşlarınızla güçlü bağlantılar kurabilirsiniz. Video konferans yapabilir, sohbet edebilir ya da bloğunuzu güncelleyebilirsiniz.

   

  XPS M1330, dünyayı dizüstü bilgisayarınıza taşıyor. Standart Wi-Fi Catcher özelliği ile bilgisayarınızı açmadan yalnızca birkaç saniyede etrafta wireless sinyali olup olmadığını görebilirsiniz. Ayrıca Hyperband Multi-Antenna'nın sinyal alış gücünden yararlanıp daha hızlı ve daha geniş mesafeden wireless’a bağlanabilirsiniz. Uzaktan kumandası ile müzikleriniz, videolarınız ve fotoğraflarınız arasında gezinebilirsiniz. Üründe ayrıca 8-1 kart okuyucu, bluetooth, kızılötesi ve yüksek kalitede bağlantı sağlayan ve dijital taşıyan HDMI bağlantısı bulunuyor. XPS M1330’da son kullanıcı fiyatları KDV hariç 1799 dolar ve 1999 dolar olmak üzere 2 farklı konfigürasyonu mevcuttur.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı