En güzel yüzlü üniversiteli

31 Mart 2007 - 00:00Son Güncelleme : 31 Mart 2007 - 04:46

Özlem Şahin, Almanya’nın "en güzel yüzlü üniversiteli kızı" seçildi. Hessen Eyaleti’ndeki Frankfurt kentinde bulunan Johann Wolfgang Goethe Üniversitesi’nde hukuk öğrenimi gören 27 yaşındaki Özlem Şahin, bin aday arasından birinciliğe layık görüldü. "En güzel kampüs yüzü" adı altında düzenlenen yarışmayı üniversitelilerin web sayfası "allmax" gerçekleştirdi.

İnternet üzerinden yapılan güzellik yarışmasında en güzel kızı seçmek için yaklaşık 10 bin kişi online oy kullandı. Geçen eylül ayında evlenen Özlem Şahin, "Bin katılımcı arasından en güzel yüz seçilmek elbette beni çok mutlu etti. Hayatımda güzel bir anı olarak kalacak. Ben okuluma konsantre olmaya devam edeceğim" dedi. Erkeklerde ise en güzel yüz olarak 24 yaşındaki Jens Hoffmann birinciliği elde etti. Hoffmann da Goethe Üniversitesi’nde biyoloji öğrenimi görüyor.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları { Toplam 2 Yorum }
  • Zafer Sinem 31.3.2007 05:25:29
    Üniversiteliler de internetten güzel yüz yarışması açtı ve buna bin öğrenci katıldı, üstelik bu yarışma Almanya'da ve on bin kişi de oy verdi ve hesapça en az yedi yıldır hukuk okuyan bu kızımız birinci oldu. Evet çok güzel yüzü var, Almanya'da daha güzeli bulunamaz ve bu haber de çok inandırıcı...
  • Gigi Lamorozo 31.3.2007 03:18:44
    Sevindim tabiki turklerin ozellikle almanya da her gecen gun daha ıyı yerlerde olmalarına<br>fakat eger en guzel kız buysa digerleri hic tahmin bile etmek istemiyorum!
Sayfa Başı
Haberlersonbaharda istanbulkurbanbayramisonbahar gezilecek yerMaşukiyeMezopotamyaGaziantepBilinmeyen kabileler