« Hürriyet.com.tr
MENÜ

En güzel aşk mesajını yaz, maç bileti kazan

14 Şubat..

hurriyet.com.tr
SON GÜNCELLEME

Bu tarihin önemini bilmeyen yok..  Kız arkadaşına ölesiye bağlı olan erkek..  Erkek arkadaşını dünyalar kadar seven kız..

Eşini her şeyin üstünde tutan bir eş için 14 Şubat, sadece ''Sevgililer günü'' olmaktan öte, ''Sevginin gücünü'' anlatmak için de büyük bir fırsat..

14 Şubat 2011 Pazartesi'yi daha da anlamlı kılan bir başka olay ise aynı gün Spor Toto Süper Lig'de Fenerbahçe'nin Kayserispor ile maçının olması..

Yani 14 Şubat demek, bir anlamda Kadıköy'de iki sevgilinin buluşması da demek..  İki sevgilinin Sarı-Lacivert renkler altında birleşmesi..  İki sevgilinin Şükrü Saraçoğlu'nda aynı havayı teneffüs etmesi, aynı havayı soluması demek..

Ancak bu buluşmaya tanıklık etmek için bilet de bulmak gerek..

Ülker ile hurriyet.com.tr işbirliği, Kadıköy'de 14 Şubat gecesi 5 çifti bu buluşmaya tanıklık etmeye davet ediyor..

Bunun için yapacağınız iş çok basit..

Sevgililer Günü'nün anlamını en güzel cümlelerle özetleyen ilk 1, 50, 100, 150 ve 200'üncü kişi, Fenerium alt tribünden çift kişilik maç bileti kazanıp, sevgililer gününü, sevgilisiyle birlikte ''Kadıköy Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda'' kutlama şansına sahip olacak..

14 Şubat'ta ''Sevgilin Fenerbahçe'' kolunda sevgilinle seni Kadıköy'de bekliyor.. Haydi durma.. Yazmaya başla..

Aşk mesajını internetspor@hurriyet.com.tr 'ye gönder, sevgilinle birlikte Fenerbahçe-Kayserispor maçını izleme şansını yakala.


Bunları da Beğenebilirsiniz