« Hürriyet.com.tr
MENÜ

En genç yetenekli Emre

Ümit milli takımına seçilen Emre Çolak yapılan anketlerde futbolda en genç oyuncu seçildi.

İlhan Söyler
SON GÜNCELLEME

Galatasaray önce alt yapısında yetişip, 19 yaşına kadar tüm milli takımlarda oynayan, şimdi ise Ümit Milli takımına seçilen Emre Çolak bir dergi gurubu yaptığı anketlerde Emre Çolak'ı seçti.Ümit milli takımının kamp yaptığı Polat otelde düzenlenen merasimde futbolcuya ödülünü Galatasaray'ın eski alt yapı hocası olan Recep Yazıcı verdi.

Emre Çolak'ı daha ufak yaşlarda bulup  bugüne kadar getirdiği futbolcusu için,"Emre 'yi daha 10 yaşında bulup geleceği futbolcusu olacağını biliyordum. Alt yapıya kadar yavaş yavaş çıkmayı başardı.Şimdi ise A takım futbolcusu oldu bu benim için büyük bir onur"dedi.

Emre Çolak ise, "Recep hocam benim için çok uğraştı, bugüne kadar gelmemi sağlayan kişilerin başında geliyor.futbolda tüm eksiliğimi geliştiren kişi.Benim dışımda bir çok futbolcunun gelişmesinde yardımcı olan kişidir r.En genç yetenek plaketi vermesi onun hakkı.Şimdi Ümit milli takımda formaya giymeye başladım, arkasından A milli formayı  giymek için basamakları birer , birer atlamak zorundayım, onu da başararacak inancı taşıyorum"


 

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler