Gündem Haberleri

GÜNDEM

  En etkili 100 isim bir arada

  A.A.
  05 Mayıs 2010 - 12:32Son Güncelleme : 05 Mayıs 2010 - 12:32

  Time Dergisi, “2010 yılının en etkili 100 ismi” listesini açıklaması dolayısıyla New York'ta gala düzenledi.Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın da “Liderler” kısmında yer aldığı listede, ABD Başkanı Barack Obama, Brezilya Devlet Başkanı Luiz Lula da Silva gibi isimler de bulunuyor.

  Lincoln Center'da düzenlenen galaya, 2008 yılında yayımlanan listeye giren dünyaca ünlü Türk doktor Mehmet Öz de eşi Lisa Öz ile birlikte geldi. Kırmızı halıda medya mensuplarının ilgi odağı olan Dr. Öz, burada A.A muhabirine yaptığı açıklamada, galaya katılmaktan çok mutlu olduğunu belirtti.

  Öz, “Ben de daha önce Time Dergisi'nin listesinde yer aldım. Bu yıl da Başbakan Erdoğan'ın bu listede olması bana gurur verdi. Burada olmaktan ayrı bir iftihar duyuyorum” dedi.

  Galaya, ünLü oyuncular Demi Moore ve Ashton Kutcher, 2008 ABD Başkan Yardımcısı Adayı ve eski Alaska Valisi Sarah Palin, müzisyen Elton John, yönetmen Oliver Stone, Amerikalı televizyon yıldızları Rachael Ray, Ben Stiller, Judd Apatow, Martha Stewart, ünlü iş adamı Richard Branson, modacı Donatella Versace, ressam Kathryn Bigelow, moda dünyasının ünlü isimleri ve çok sayıda davetli katıldı.

  Basın mensupları, Manhattan'daki Colombus Meydanı'nda kurulan çadırdan, kırmızı halıda yürüyen davetlilerin görüntülerini alabilmek için birbirleriyle yarışırken, televizyon ve sinema yıldızlarının hayranları da meydanda kurulan güvenlik bariyerlerinin arkasından ünlü isimleri görmeye çalıştılar.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı