Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

En çok Almeida konuşuldu

Medya takip merkezi Interpress'in araştırmasına göre, ara transfer döneminde en çok haberde ismi geçen futbolcu, Beşiktaş'ın yeni transferi Hugo Almeida oldu.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Interpress, medyada yer alan ara transfer haberlerine ilişkin bir yaptığı araştırmaya göre, en çok habere konu olan oyuncu sıralamasında, Hugo Almeida, bin 274 haberle ilk sırada yer aldı.

Almeida'yı, bin 210 haberle siyah-beyazlıların bir diğer yeni transferi Simao Sabrosa izledi. Galatasaray'ın yeni transferi Arjantinli orta saha oyuncusu Juan Culio, 764 haberle üçüncü sırada yer aldı. Trabzonspor'un yeni transferleri Pawel ve Piotr Brozek kardeşler 702, Beşiktaş'ın Portekizli oyuncusu Manuel Fernandes 695 haberle spor sayfalarında yer aldı.

Bu arada, takımlarından ayrılan oyuncular için yapılan sıralamada da Beşiktaşlı oyuncular ön plana çıktı. Katar'ın Al-Rayyan takımına kiralanan Rodrigo Tabata 667, İstanbul Büyükşehir Belediyespor'a kiralanan Filip Holosko 347, Borussia Mönchengladbach'a kiralanan Michael Fink için ise 289 haber yayımlandı.

Bunları da Beğenebilirsiniz