Dünya Haberleri

  En büyük palyaço direksiyonun başında

  Hürriyet Haber
  26.02.2006 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Bilin bakalım, sutyenini elbisesinin üzerine takıp şuh bir şekilde fotoğrafçılara poz veren bu sarışın afet kim? Hollywood’da zirveye tırmandıktan sonra Budizm’e gönül veren bu kişinin, bu yıl da üç dalda Oscar’a aday gösterildiğini söylesek. Evet bildiniz; "Richard Gere."

  Harvard Üniversitesi’nin Hasty Pudding Kulübü tarafından yılın tiyatro oyuncusu seçilen Richard Gere, puding tenceresiyle ödüllendirilirken, geleneklere uyarak dernek üyelerinin kendisini komik bir kıyafete sokmalarına izin verdi.

  Başına sarışın bir peruka geçirilen ve elbisesinin üzerine beyaz sutyen takılan Gere, geçtiğimiz hafta Harvard Üniversitesi Başkanı Lawrence Summers’ın istifa etmesi dolayısıyla, "Okulunuzun daimi bir üyesi olabilir, sizin yeni başkanınız olabilirim" dedi. "Şimdi, niye teklifinizi kabul ettiğimi düşünüyorum" diyen Gere, "Çünkü bütün palyaçolar aynı otobüste. Dünyadaki ve özellikle bu ülkedeki herkes bir palyaço, en büyük palyaço ise direksiyonun başında" dedi. Geçen hafta da Hally Barry, aynı dernekten yılın kadın oyuncusu ödülünü almıştı.
  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı