Gündem Haberleri

GÜNDEM

  En büyük internet kafe New York'ta

  Hürriyet Haber
  01 Aralık 2000 - 00:00Son Güncelleme : 01 Aralık 2000 - 00:01

  Dünyanın en büyük internet kafesi EasyEverything, New York'ta hizmet vermeye başladı. 800 hızlı bilgisayarın yeraldığı kafe Times Square'da açıldı. EasyEverythin'in kurucusu ve başkanı Stelios Hajiloannou, amaçlarının kullanıcılar için hızlı ve ekonomik bir servis sunmak olduğunu söyledi.

  İngiliz şirketi easyGroup'un ABD'deki ilk temsilcisi konumundaki Easy Everything adlı internet kafe, ilk hafta promosyon gereği müşterilerinden 5 saat için 1 Dolar ücret alacak. İnternet kafenin yanı sıra internetle ilgili ürünleri piyasaya süren HP ise internete beklemeden bağlanmak isteyen müşterileri için hızlı hat hizmeti verecek.

  Promosyon sona erdikten sonra internet kafe saat başı kullanıcıdan alınan ücretleri yeniden belgeleyecek. Yetkililer internete en yoğun girilen saatlerde müşterilerden 15 dakika için 1 dolar almayı planlarken, daha sakin saatlerde internet gezginleri 1 Dolar ödeyerek 5 saat gezinebilecekler.

  Ayrıca müşterilere Cd'lerden kopya alınması, siyah-beyaz ve renkli fotokopi gibi hizmetler de verilecek. Avrupa'da halen 15 easyEverything kafesi hizmet veriyor, ABD'de ise dev internet kafelerin ikincisi New York'ta Greenwich Village yakınlarında Union Square'da açılacak.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı