Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

En büyük engel Karabük

Spor Toto Süper Lig'in 32. haftasında 8 Mayıs Pazar günü Karabükspor'la karşılaşacak Fenerbahçe hazırlıklarını sürdürüyor.

Süleyman ARAT
SON GÜNCELLEME

Sarı-lacivertli ekibin teknik direktörü Aykut Kocaman, saat 11.00'de başlayan ve 1 saat 30 dakika süren antrenmanın ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Aykut Kocaman'ın konuşması şöyle:

"İkinci yarı ligde oynadığmız 14 maçın 13'ünü kazandık. Bu tabii çok önemli ama bundan daha da önemlisi, oyuncularımızın kazanma arzusunun üst düzeyde olması. Zor görünen bir çok maçı takım olmayı başararak kazandık. Karabük maçıyla birlikte son 3 maç çok önemli. Oyuncularımızın da sık sık dile getirdiği gibi camiamızın çok büyük bir şampiyonluk özlemi var. Karabük'ün bu yolda en büyük engel olduğu konusunda görüşler geliyor. Takımımızın yüksek isteklilik hali son dakikaya kadar süren kazanma arzusu bu maçı da lehimize çevirmek için en büyük gücümüz olacak. Elinde ne olduğunu ve karşılaşacağı zorlukların ne olduğunu bilen bir oyuncu grubumuz var. Ligin bu döneminde en zorlu karşılaşma olarak görünen Karabük maçında da, en büyük gücümüz söylediğim gibi oyuncularımızın kararlı ve istekli hali olacak.

Puan kaybedeceğimize dair yorumlar duyuyoruz. Hiçbir maç oynamadan kazanılmaz. Puan kayıpları her takım için, özellikle rakibimiz için de geçerli. Karabük maçı zor bir maç ama rakibimizin Buca deplasmanı ve diğer maçları da zor maçlar. Trabzonspor'un da bu süreçte puan kaybetmesi muhtemel görünüyor.

Yobo'ya ilişkin bir takım olumsuz değerlendirmelerim basında yer alıyor. Bu haberler baştan aşağıya hayal ürünüdür. Yobo geldiği günden bu yana hem saha içi hem saha dışında bu takıma çok büyük katkı sağlamış bir oyuncudur. Onun hakkındaki son derece olumlu düşüncelerim tüm kamuoyu tarafından bilinmektedir. Bunun dışındaki değerlendirmeleri hoş karşılamak mümkün değildir."


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler