« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"En büyük eksik kondisyon"

Bank Asya 1. Lig'de cumartesi günü deplasmanda Sakaryaspor ile karşılaşacak Denizlispor'un teknik direktörü Osman Özköylü, kötü gidişe son vermek istediklerini söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Özköylü, Denizlispor'un yaşadığı sıkıntılı süreçten, yönetim, teknik ekip ve futbolcular ile taraftarın kenetlenmesiyle çıkacağına inandığını kaydetti.

Sakaryaspor maçının çok zorlu geçeceğini, sahada doğruları yapmak için çalışacaklarını kaydeden Özköylü, “Kötü gidişe 'dur' demek istiyoruz. Ekip olarak bunu başaracak güçte ve kalitedeyiz” dedi.

Osman Özköylü, takımın tek devrelik kondisyonu olduğunu, bunu 90 dakikaya çıkarmak için biraz zamana ihtiyaç duyduklarını belirterek, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Elimizde sihirli değnek yok. Her şeyin zamanı var. Denizlispor gerçekten çok kaliteli bir kadroya sahip. Bunu ilerleyen haftalarda herkes görecek. Takımın en büyük eksiği kondisyon. Ekibimle birlikte bunu gidermeye çalışıyoruz. Kartalspor maçında futbolcuların kondisyon eksikliği nedeniyle istemediğimiz bir sonuç aldık. Kimse karamsarlığa kapılmasın. İyi niyetle ve Denizlispor'un başarısı için gece gündüz demeden çalışan yönetimimiz var. Onların yüzlerini güldüreceğiz. Tüm Denizlilerden ve özellikle taraftarlarımızdan sabırlı olmalarını istiyoruz.”

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz