« Hürriyet.com.tr
MENÜ

En büyük benim

Beşiktaşlı Ahmet Dursun, kendisinin İlhan Mansız'dan daha iyi olduğunu iddia ederken, Lorant için, ‘‘1860 Münih büyük bir kulüp değil. Lorant da herhalde sıradan bir antrenör’’ dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
İDDİALI KONUŞTU

Beşiktaşlı Ahmet Dursun'dan şok açıklamalar. Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü Werner Lorant'ın sıradan bir antrenör olduğunu ima eden golcü futbolcu, ‘‘1860 Münih büyük bir kulüp değil. Lorant da bu takımı çalıştırıyordu. Herhalde sıradan bir antrenör’’ ifadesini kullandı. İlhan Mansız ile arasındaki rekabete de değinen Ahmet, ‘‘Takımdaki en büyük rakibim İlhan Mansız. Ancak tek forvet oynamak gerekirse tabii ki ben forma giyerim’ dedi.

NİHAT İMZA ATACAK

Öte yandan Beşiktaş Başkanı Serdar Bilgili, Nihat'ın Real Sociedad'a satışını kesinleştirmek ve iki futbolcu transfer etmek için bugün İspanya'ya gidecek. Bilgili, ‘‘Nihat, 10 Ocak'ta sözleşme imzalayacak. Bu işi bitirdikten sonra iki süper yabancı futbolcunun transferini gerçekleştireceğiz’’ diye konuştu. Beşiktaş yönetimi, mart ayındaki kongrenin hazirana alınmasını isteyen Hasan Arat'ın önerisini kabul etmledi.

Bunları da Beğenebilirsiniz