« Hürriyet.com.tr
MENÜ

En büyük benim

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

‘‘Eğitimli ve bilgiliyim, ayrıca Trabzonspor'u da çok iyi tanıyorum’’ diyen Sümer, ‘‘Trabzon-spor'da teknik direktör ben olsaydım, bugünkü duruma düşülmezdi’’ iddiasında bulundu.

Trabzonspor Genel Menajeri Özkan Sümer, Türk futboluna büyük katkılar yaptığını söyledi. Kendini öven Sümer, ‘‘Türk futbolunun yasasında, yer değişikliğinde, idari ve teknik konularda ilişkiler kurmada, geliştirmede, yeni oluşumlar yaratmada benim misyonum tartışılmaz. Ayrıca Trabzonspor'u çok iyi tanımam benim en büyük avantajım.’’ dedi.

Sümer, transferle ilgili olarak şunları söyledi: ‘‘Trabzonspor'da teknik direktör ben olsaydım, bugünkü duruma kesinlikle düşülmezdi. Ocak ayına kadar transfer düşünüyoruz. Ancak hiçbir kulüp kaliteli futbolcusunu vermez. Kötü futbolcu da Trabzon'a ilaç olmaz. Bu nedenle transferden çok umutlu değilim.’’

Trabzonspor'da sorun haline gelen Nihat dün yapılan çalışmaya da izinsiz olarak katılmadı. Asbaşkan Hikmet Onur, Nihat'ın idmana çıkmayarak büyük yanlış yaptığını kaydederek, ‘‘Ceza da dahil olmak üzere gereken herşey yapılacaktır’’ dedi. Öte yandan Trabzonspor'un dünkü idmanında yapılan çift kalede İskender, Kazım, Rada ve Mehmet hafif sakatlık geçirdi.


Bunları da Beğenebilirsiniz