Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Emre'ye özel dersler

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

G.Saray'ın Rumen yıldızı George Hagi, idmanlardan sonra genç Emre ile özel olarak ilgilenerek, bu futbolcuya vuruş tekniklerini öğretiyor.

<ı>Veliahtım Emre

George Hagi... 33 yaşında, Avrupa'nın ünlü takımlarında oynamış Dünya çapında bir yıldız. Futbolunun son demlerini G.Saray'da yaşıyor. Sezon sonunda futbolu bırakmayı düşünen Hagi, ‘veliahtım’ dediği Emre Belözoğlu'nun hem Türk futboluna hem de Avrupa futboluna damgasını vuracağını söylüyor.

<ı>Sürekli uyarıyor

Sarı kırmızılı takımın yaptığı antrenmanlarda Hagi, Emre'nin her hareketini dikkatle izleyerek onu yaptığı yanlış hareketlerden dolayı, artık iyice öğrendiği Türkçe'siyle uyarıyor. Hagi, maçlarda da devre aralarında Emre'yi bir köşeye çekerek yapması gerekenleri söylüyor.

<ı>Sağ ayakla vur

Bu yaptıklarını da yeterli görmeyen Rumen yıldız, hafta içinde, antrenman bitiminde arkadaşları soyunma odasına gittikten sonra Emre'yi 1 saate yakın özel olarak çalıştırıyor, sürekli uyararak vuruş tekniklerini öğretiyor ve özellikle topa sağ ayağıyla vurmasını istiyor.

<ı>Emre: Çok şanslıyım

Emre ise bu durumdan çok memnun olduğunu ve Hagi'den daha çok şeyler öğrenmesi gerektiğini söyleyerek, ‘‘ Ben çok şanslı bir futbolcuyum. Çünkü Hagi gibi kalitesini dünyaya kabul ettirmiş bir futbolcuyla aynı takımda bulunuyorum. Onu örnek alıyorum ve çalışmalarıma devam ediyorum’’ dedi.Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler