« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Emre'den hediye

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Turgay ŞEREN

Galatasaray, karşısında çok dişli bir Gaziantepspor buldu. Düşme tehlikesinde olan Gaziantepspor, puan alabilmek için elinden gelen herşeyi yaptı ve sonunda da amacına ulaştı. Sarı kırmızılı ekip, ilk yarıyı rakip yarı sahada oynadı ama gerilerden attıkları her top, rakip defansın kafasından geri döndü. Ve bunun sonucunda Galatasaray'ın ilk yarıda bir tek gol pozisyonu yoktu. Sadece Ergün'ün bir şutu vardı, o kadar. Zaman zaman yapılan ortaların çoğu da ya autta ya da Gaziantepspor kalecisinin ellerinde. Gaziantepspor orta sahayı ve kalesinin önünü çok iyi kapattı. B.Hakan'a kıpırdayacak fırsat vermediler.

İkinci yarıda Hagi ve Mehmet'in oyuna girmesi belki neticeyi değiştirir diye düşündüm ama Mehmet hiç bir şey yapmadı. Hagi de öyle... Sahada durdu, bir de üstelik attığı frikik var... İnanılır gibi değil. Top arkadaki piste gitti.

Gelelim yazımın başlığına yani Emre'ye... Gaziantepspor, Fatih'in yaptığı büyük bir hatadan faul kazandı. Faul atışı öncesi ceza sahası içinde ikili mücadeleler vardı. Bu mücadelelerin birinde Emre yerden kalkmadı. Ve onun kalkmadığını da Galatasaray defansı ve kaleci Mehmet görmedi. Birdenbire üç Gaziantepsporlu futbolcu, bomboş bir şekilde gol pozisyonuna girdiler. Emre ha*la* yerde yatıyordu. Atılan şuta Mehmet'in yapacağı hiç bir şey yoktu. Ve Galatasaray iki puanı Antep'te bıraktı.

B.Hakan ve Tugay'ın dışında Galatasaray'da sayacağım iyi futbolcu yok. 90 dakikada bir tek gol pozisyonu var. Bu nasıl Galatasaray? Bereket B.Hakan nefis bir gol attı. Şimdi Emre'ye sormak lazım, yerde niye yatıyorsun? Kalkıp hemen koşabiliyorsan, numaradan yerde yatmanın Galatasaray'a neye malolduğunun farkında mısın? Sen daha çok gençsin. Böyle yerde yatıp, numara yapmak yok. Yersin golü, oturursun aşağıya. Şimdi düşün bakalım.


CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler