Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Emre'den Galatasaray'a gönderme

Manisaspor galibiyeti sonrasında FBTV'ye konuşan Emre Belözoğlu, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

İstanbul (DHA)
SON GÜNCELLEME

Zirve ile aradaki puan farkının Galatasaray’ın kalitesinden değil, kendi hatalarından oluştuğunu belirten Emre Belözoğlu, "Oyunumuzla herkese sus payı vermeliyiz. Kenetlenip neler yapacağımızı göstermeliyiz" dedi

Milli futbolcu, "Zor maç olacağını biliyorduk. Son 2-3 haftadır maçlarımızı Galatasaray'dan sonra oynuyoruz. Bu da bizde gerginlik yaratıyor. 7 puan fark oluşturacak bir takım değil Galatasaray. Bu kadar güç kaybetmemize rağmen aradaki fark Galatasaray'ın çok iyi olduğu için değil, bizim hatalarımızdan oluştu. Çok rahat kazanacağımız maçı zora soktuk. Kaçırdıklarımızı atsak taraftara rahat bir maç izletecektik, strese girmeyecektik. Kendimizden başka rakibimizin olmadığını yine gördük. Biz veriyoruz, biz alıyoruz maçı. Biraz daha konsantre olursak rahat kazanırız. Çok iyi maçlarda oynadık, ama dışarıdan daha değişik görünebiliyor" diye konuştu.

"ALEX GİBİ BİR ÖNDER YOKTU"

Takım olarak eksikleri olduğuna da dikkat çeken Emre, "Bu maç öncesi bizim için değerli isimler yoktu. Alex gibi takıma önder ve lider olmuş biri yoktu. Eğer Alex olsaydı, rahat skor elde edebilirdik. Yalnız daha kolay çevireceğimiz maçlarda taraftarımızı bu şekilde germemeliyiz. Geçen sene yeterince heyecan yaşadık. Bu sene zor bir sene. Bize hep destek oldu taraftar. Şu an oyunumuzla herkese sus payını vermeliyiz. Bugün de öyle oldu ve herkesi susturduk. Kalan haftalarda da kenetlenip neler yapabileceğimiz herkese göstermeliyiz" ifadesini kullandı.


Bunları da Beğenebilirsiniz