« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Emre Okan satılık

Tuttosport gazetesi, bu sezon bütün hedeflerinden uzaklaşan İtalyan kulübünün büyük bir operasyon yapacağını belirtirken, Emre ile Okan’ın da kesin olarak gönderilecekler listesinde yer aldığını yazdı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Zirveden çıkan karar

İtalya Ligi, İtalya Kupası ve Şampiyonlar Ligi’nin ardından UEFA Kupası’nda da hüsrana uğrayan Inter’in, büyük bir operasyona hazırlandığı iddia edildi. Tuttosport gazetesi, onursal başkan Massimo Moratti ve resmi başkan Giacinto Facchetti’nin Olimpique Marsilya yenilgisi sonrası bir toplantı yaparak, gidecekler, kalacaklar, gönderilebilirler ve transfer edilecekler listesini hazırladığını yazdı.

Topun ağzındalar

Gazete, Emre ve Okan’ın kesin olarak satılacaklar listesinde yer aldığını belirtti. Kesin satılacaklar listesinde, milli yıldızlarımızın dışında Brechet, Cordoba, Kallon, Karagounis, Killy Gonzales, Lamuchi ve Pasquale’nin bulunduğu ifade edildi. Gazete, kalacakların ise Adani, Adriano, Coco, Farinos, Gamarra, Martins, Stankovic, Cristiano Zanetti ve Javeier Zanetti olduğunu yazdı.

Capello’yu istiyorlar

Teknik direktörlüğe Alberto Zaccheroni’nin yerine Roma çalıştırıcısı Fabio Capello’yu getirmeyi hedefleyen Inter yönetimi, ayrıca mali sıkıntıda olan Roma’dan Totti, Emerson, Samuel ve De Rossi gibi yıldız oyuncuları almayı hedefliyor. Gidip gitmeyeceği kesinleşmemiş futbolcular listesinde ise Almeyda, Cannavaro, Cruz, Fontana, Helveg, Materazzi, Recoba, Toldo, Van Der Meyde ve Vieri bulunuyor.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz