Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Emre’nin Avrupa’ya gitmesi iyi oldu

Bekir, “Emre Belözoğlu’na özel düşkünlüğüm vardı. Ama gitmesi hem kendisi, hem F.Bahçe için daha doğru oldu. Futbolda herkesin yeri dolar” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

GEÇTİĞİMİZ sezon özellikle play-off döneminde ortaya koyduğu performansla sivrilen ve Milli Takım’a kadar yükselen Bekir İrtegün, Fenerbahçe için bambaşka bir sezon açılışı yaşandığını söyledi. Geçtğimiz yıl 3 Temmuz’da başkan Aziz Yıldırım’ın gözaltına alındığını ve o günlerde geldikleri Topuk Yaylası’nda bir de Şampiyonlar Ligi’ne alınmama kararıyla karşılaştıklarını söyleyenB “Şimdi ise başkanımız çıktı ve Şampiyonlar Ligi’ne gidiyoruz. Çok güzel bir çalışma ortamımız var” diye konuştu.

Kaçacak değilim

Bekir İrtegün, yeni transferlerle birlikte milli oyuncuların ağırlıklı olduğu bir takım haline geldiklerini, forma yarışından ve takım içi rekabetten Fenerbahçe’nin karlı çıkacağını söyledi. Bekir, daha önceki yıllarda da takım içinde bir çok kaliteli oyuncu vardı. Ben o dönemde de kaçmadım, şimdi de kaçacak değilim. Kendi mevkiim açısında 4 kaliteli oyuncu olacak. Aykut Hoca da adalet duygusuyla, en iyi olana formayı verecek. En iyi anlaştığım şimdilik Yobo ama ondan sonrasını bilemem” diye konuştu.

Herkesin yeri doldurulur

Bekir, Şampiyonlar Ligi için ise, ”Edindiğimiz tecrübeyle, o büyük açlıkla çok başarılı olacağız” dedi. Yıldız futbolcu ayrılanların yerinin dolacağını söylerken Emre Belözoğlu konusunda, “Benim kendisine düşkünlüğüm vardı. Ama gitmesi hem onun adına hem de Fenerbahçe adına daha doğru oldu diye düşünüyorum. Bazı insanların yokluğu hissedilir ama herkesin yeri doldurulur” diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz