« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Emre Fener yolunda

Sarı lacivertliler, Galatasaray’ın da peşinde olduğu Emre Belözoğlu’nun transferinde sona geldi. İngiliz kulübüyle her konuda el sıkışan Fenerbahçe, tecrübeli futbolcuya 3 yıllık sözleşme imzalatacak.

Sadi Kemal YAŞAR
SON GÜNCELLEME
YENİ sezon öncesi transferde bombaları patlatmaya hazırlanan Fenerbahçe, Galatasaray’ın eski yıldızı Emre Belözoğlu’nu renklerine bağladı gibi. Newcastle United forması giyen ve şu an Milli Takım ile Avrupa Şampiyonası kampında bulunan Emre Belözoğlu’nun, sarı lacivertlilerle 3 yıllık sözleşme imzaladığı haberi dün büyük yankı yarattı. Transferde sessiz ve derinden giden Fenerbahçe yönetiminin uzun süredir görüşme halinde olduğu milli yıldızı kesin olarak renklerine bağladığı öne sürüldü. Bu transferi önümüzdeki günlerde kamuoyuna açıklayacak olan sarı lacivertlilerin, her konuda anlaştığı Newcastle United’a bonservis bedeli karşılığında 3.5 milyon sterlin vereceği, Emre Belözoğlu’nun ise yılda 3.5 milyon Euro alacağı öğrenildi.

Sırada Kanoute var

Milli Takım kampında bulunan tecrübeli futbolcu ise bu transfer haberini doğrulamazken, "Bu konu benim dışımda. Son sözü kulübüm Newcastle United söyleyecek. Ne ben ne de menajerim böyle bir teklif almadık. Benim sözleşmem sürüyor" dedi. Fenerbahçe kulübüne yakın kaynaklar ise Emre Belözoğlu’nun 3 yıllık sözleşmeyi imzaladığını, kulübü Newcastle United ile de her konuda anlaşmanın sağlandığını öne sürdü. Emre Belözoğlu konusunda menajeri Ahmet Bulut ise, "Görüşmeler sürüyor, anlaşma yok" dedi. Fenerbahçe yönetiminin, milli yıldızın yanısıra Sevilla’nın golcüsü Kanoute’nin de işini bitirdiği, bu futbolcuyu da İstanbul’a getirerek sarı lacivertli renklere bağlayacağı öne sürüldü.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler