« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Emre Çolak'ın neyi eksik...

Vay anam vay...

İlhan SÖYLER
SON GÜNCELLEME

Galatasaray'ın defansının ortasında görev yapan iki tane kule var, biri Gökhan, diğeri ise Servet...

Yan toplarda bu fiziğe rağmen zaman ayarlaması yapamıyorsa ne yapması gerekir? Her ikisi de milli takım  oyuncusu.  Rakip hücuma geçiyor, defansta yalnız Çağlar var. Her ikisi de neredeyse orta alanda  , Dimitrov gol atmasında ne yapsın .

Gol adamı olarak gözüken Stancu korner atmaya gidiyor, hücumda Kasımpaşa kalabalık.

Galatasaray ise üç dört futbolcu bulunuyor. Senin ne işin var korner atıyorsun. Attığı gol de karambolden başka bir şey değildi ...

Galatasaray takımına bakarsanız, oyuncular arasında yok birbirlerinden farkları. O zaman Emre Çolak'ın onlardan neyi eksik... Çocuk bir kere çok iyi oyun okuyor, sol ayağını istediği gibi kullanıyor, iyi pas atıyor sahanın boşluklarından yararlanıyor  başka ne yapsın.

Stancu'nun kafasına öyle bir top attı ki, al da at dedi. Ama o atamadıysa  kabahat onda mı?  Bülent Ünder kendisini sahaya sürdü hiç de sırıtmadı. Bu çocuk devamlı oynaysaydı ne olurdu? " Daha da pişmesi lazım" sözleri  Türk gençliğine adeta hançerden başka bir şey vurulmuyor.  Bu yabancı sevdası  gençler için adeta  bir ızdırap olup gidiyor. Sabri  de  Emre Çolak gibi ufak tefekti, yol verdiler aldı yürüdü, Arda ise  şöhrete kavuştu , bir numaralı futbolcu oldu.

Galatasaray da  Kasımpaşa da ligde artık hiç bir heyecanı kalmadığı için gösteri yaptılar...Galatasaray taraftarı zaman zaman üzüntü , zaman zaman da sevinci yaşadı. Uzun zamandan bu yana galibiyet göremedikleri için bugün bunu tadmasını da bildiler...


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler